Jak co roku Jastrzębia Góra wypełnia się turystami spragnionymi słońca, większość z nich wybiera pokoje Jastrzębia Góra na miejsce swojego noclegu. Bogata baza noclegowa pozwala wybierać w ofertach w dowolnej lokalizacji z kurorcie zarówno blisko centrum jak i dla ceniących ciszę na uboczu. Dla każdego znajdzie się nocleg, który będzie mu odpowiadał. Kwatery w centrum są najczęściej droższe od kwater na uboczu, więc każdy bez względu na budżet znajdzie coś na swoją kieszeń. Jastrzębia Góra oferuje moc atrakcji stąd też dużo turystów wraca do niej od kilku a czasem nawet od kilkunasty lat, za każdym razem odkrywając piękno kurortu na nowo. Każdy kto wybierze Jastrzębią Górę na miejsce swojego urlopu nie będzie zawiedziony. Zapraszamy - pokoje z wyżywieniem jastrzębia góra

Niezmienną odpowiedzią dla turystów od lat przyjeżdżających nad polskie morze są pokoje Jastrzębia Góra. Rozbudowana baza noclegowa jest najbogatsza właśnie w kategorii pokoi gościnnych. Tu każdy znajdzie coś dla siebie i na swoją kieszeń, od droższych noclegów w centrum po tańsze noclegi na obrzeżach kurortu. Biorąc pod uwagę fakt że Jastrzębia Góra jest bardzo kameralna wszędzie goście będą mieli blisko, bez względu na to gdzie wybiorą miejsce swojego noclegu. Standard większości kwater jest na bardzo wysokim poziomie a właściciele dbają o to aby ich goście czuli się jak u siebie w domu. Turystom pozostaje rozkoszowanie się słońcem i morską bryzą oraz długimi spacerami brzegiem morza o nocleg nie muszą się martwić. Do domu każdy przywiezie niezapomniane wspomnienia, które pozostaną z nim na długo.

Jastrzębia Góra jak co roku przyciąga turystów spragnionych słońca i morskiej bryzy. Podobnie jak w poprzednich latach największym zainteresowaniem wśród turystów cieszą się pokoje w Jastrzębiej Górze. Zarówno te w pensjonatach jak i te w kameralnych małych obiektach. Każdy znajdzie dla siebie nocleg skrojony na swoje możliwości finansowe. Mając zapewniony nocleg pozostaje już tylko cieszyć się urlopem. Poleżeć na plaży, pospacerować spędzić urlop tak jak lubimy, powoli, niespiesznie, korzystając z uroków kurortu i delektując się każdym dniem naszych wakacji. Przyjeżdżając latami to Jastrzębiej góry każdego roku odkrywamy coś nowego, więc warto wracać tu co roku, tu każdy urlop będzie udany a Wy wrócicie do domów wypoczęci z naładowanymi bateriami i odliczać będziecie czas do kolejnych wakacji gdzie z pewnością zagościcie w Jastrzębiej górze.